Basketbalový oddíl

S členy soutěžícími v kategoriích mužů i žen

Více informací

Fotbalový oddíl

Dětský oddíl, žákovský tým, stará garda

Více informací

Lezecký oddíl

Dětské kategorie, juniorské a dospělé v družstvech A a B

Více informací

Sport pro všechny

Florbal, volejbal, zdravotní cvičení

Více informací

Tenisový oddíl

Družstva dospělých, dorostu, starší a mladší žáci a veteráni

Více informací

Turistický oddíl

Pěší turistika, vícedenní akce

Více informací
Basketbalový oddíl


 


Basketbalový oddíl

Basketbalový oddíl má přes 20 dospělých členů. Skládá z družstva žen a mužů. Obě družstva pravidelně trénují a jsou stálými účastníky soutěží pražského basketbalového přeboru.

Družstvo žen,  hraje v druhé třídě pražského přeboru. Tréninky žen jsou v úterý od 18:00.

Družstvo mužů se účastní třetí třídy pražského basketbalového přeboru. Tréninky mužů jsou v úterý a pátek od 20:00.

Oddíl celoročně přijímá hráčky i hráče. V případě zájmu o basketbal se prosím obracejte na Jiřího Nováka, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 
Fotbalový oddílFotbal

37 členů. Z toho 2 dospělých a 35 dětí

V roce 2018 fotbalový oddíl pokračoval v rozvoji žákovského fotbalu, tak aby sportování přiblížil širokému počtu dětí.

Fotbalový oddíl vede předsedkyně fotbalu, která spolupracuje s osmičlenným  týmem spolehlivých trenérů a vedoucích týmů a kteří pomáhají s aktivitami pro hráče nejen při pravidelných trénincích, ale i s organizací přátelských utkání nebo turnajů..

V roce 2018 jsme měli přihlášeny v soutěžích Pražského fotbalového svazu 4 týmy žáčků.

V září uspořádal fotbalový oddíl již po několikáté fotbalový turnaj pro začínající i pokročilé mladé fotbalisty kategorie 7-11 let pod záštitou a za finančního přispění MČ Prahy 6

Vzhledem k tomu, že se každoročně na jaře a na podzim dělají nábory, doufají naši fotbalisté, že se tento rok o nějaký ten tým rozrostou. 

Ve spolupráci se správcem hřiště, proběhla v loňském roce jarní fotbalová brigáda na našem fotbalovém hřišti.

O provoz fotbalového areálu se starají 2 správci
Lezecký oddílLezecký oddíl

 

V uplynulé sezoně se děti z lezeckého oddílu účastnili oblastních závodů. V roce 2020 lezecký oddíl uspořádal pouze jeden tradiční závod Ruzynskou ligu. Závodů se účastní vždy kolem 80 závodníků – dětí i dospělých. V létě proběhl letní dětský tábor. Brigády jsou řešeny v areálu lezecké stěny.

Pro rok 2021 a 2022 počítáme, že opět uspořádáme další kolo závodů Ruzyňské ligy a Vánočních závodů. S mladšími dětmi budeme jezdit na závody pořádané českým horolezeckým svazem. V létě proběhne letní tábor pro mladší děti. Plánujeme další rozšíření možností lezení především pro děti.

 
Sport pro všechny (SPV)Odbor SPV má v současnosti 3 oddíly rekreačního sportu - zdravotní cvičení, volejbal a florbal.

Odbor SPV má 48 členů

Zdravotní cvičení je zaměřeno na udržování kondice v seniorském věku a využívá kombinace různých posilovacích cvičení přiměřených danému věku. Pro hlubší prožitek používá relaxační hudbu. Cvičení probíhá v malé tělocvičně. Její estetický vzhled a vybavení zvukovou aparaturou přispívá ke zkvalitnění cvičení. Byly zakoupeny nové podložky na cvičení a další pomůcky ke zkvalitnění cvičebního procesu.

                                

Oddíl volejbalu Smíšený volejbalový oddíl hraje na amatérské úrovni 1x týdně ve čtvrtek večer. Hrajeme na úrovni 4. třídy, ale neúčastníme se oficiálních soutěží. Volejbal se hraje především pro zábavu. Přijímáme nové členy z řad amatérských hráčů a hráček nebo bývalé hráče nižších tříd.

 

Oddíl florbalu má dvě družstva A a B:

Florbalový  oddíl TJ Ruzyně má cca 20 členů v dospělé mužské kategorii. Oficiálních soutěži CFBU se oproti minulým letům zúčastňuje již jen jedno mužstvo, a to Bourbon TJ Ruzyně, které nastupuje v Soutěži pro Prahu a Středočeský kraj.

 

 

 

 
Tenisový oddíl


Tenis – 106 členů, z toho 56 v mládežnických kategoriích

2.3.2019 proběhla výroční členská konference oddílu

    

Velká jarní příprava kurtů stejně jako průběžná údržba tenisového areálu je prováděna brigádnickou činností členů oddílu. O každodenní provoz se stará správce.

   V průběhu celého roku probíhaly pravidelné tréninky závodních hráčů všech kategorií, těch mládežnických pod vedením zkušených trenérů. Jako každoročně byla také pořádána tenisová škola. Nedílnou a podstatnou částí sportovní činnosti oddílu je i rekreační hraní našich členů i příchozích ruzyňských zájemců o tenis.

            Oddíl měl přihlášeno do soutěží 7 družstev (3 družstva dospělých, dorost, starší žáky, mladší žáky a veterány), která se střídavými úspěchy hrají pražské soutěže odpovídající jejich výkonnosti.

     Na žebříčcích jednotlivců se v r.2018 nejúspěšnější ruzyňští hráči umístili do 30 místa v Praze a v první stovce v rámci ČR.

Na závěr sezóny proběhl vydařený oddílový turnaj za účasti rekreačních hráčů, zakončený společenským posezením.

 

Kontaktní telefon: 724 332 840
Turistický oddíl


 


Zpráva o činnosti za r. 2022

V r. 2022 měl oddíl 61 platících členů. Akcí se zúčastňovala i řada nečlenů – příznivců oddílu.

Během celého roku se uskutečnilo 83 jednodenních výletů (pravidelně ve středu a v sobotu) a 28 kratších pátečních vycházek po Praze a přilehlém okolí. Kromě těchto akcí byl vytvořen seznam výletů bez vedoucího na prázdninové středy – těchto výletů se zúčastňovali zájemci, kteří byli zrovna v Praze. Některé výlety měly společenský závěr.

Následuje podrobnější přehled výletů a dalších akcí:

Číst dál: Turistický oddíl

Warning: syntax error, unexpected '$' in /u2/www/tjruzyne_cz/data/www/administrator/components/com_chronoforms6/chronoforms/locales/cs_CZ.ini on line 640 in /u2/www/tjruzyne_cz/data/www/libraries/cegcore2/libs/lang.php on line 87

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /u2/www/tjruzyne_cz/data/www/libraries/cegcore2/libs/lang.php on line 88

Warning: syntax error, unexpected '$' in /u2/www/tjruzyne_cz/data/www/administrator/components/com_chronoforms6/chronoforms/locales/cs_CZ.custom.ini on line 640 in /u2/www/tjruzyne_cz/data/www/libraries/cegcore2/libs/lang.php on line 91

Warning: array_merge(): Argument #1 is not an array in /u2/www/tjruzyne_cz/data/www/libraries/cegcore2/libs/lang.php on line 92

Přidejte se k nám!


Odeslaná data zpracováváme v souladu s Ochranou osobních údajů

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

SPORTHOSTEL & UBYTOVNA  SCANDINAVIA

Ztracená 1132/1, Praha 6
GPS: 50°4'55.229"N, 14°18'28.800"E
Tel.: recepce: 725 004 534
E-mail : sporthostel@tjruzyne.cz

SPORTOVNÍ HALA

Ztracená 1132/1, Praha 6
GPS: 50°4'55.229"N, 14°18'28.800"E
Tel.: rezervace: 606 648 909
E-mail : hala@tjruzyne.cz

TJ RUZYNĚ

Ztracená 1132/1, Praha 6
Tel.: recepce: 725 004 534
E-mail : tjruzyne@seznam.cz

Obchodní údaje

Tělovýchovná jednota Ruzyně, z.s.
Ztracená 1132/1
161 00 Praha
IČO: 00538116
this is an online replica watch store to buy quality https://www.replica-watches.is/. cheap fakerolex hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. best swiss tagheuer schooling more mature watchmaking gurus. humans of all avenues of life want https://www.fakecrr.ru/ for sale in usa. replicas relojes is most popular during recent three years in watch market. luxury www.datewatches.com ways of life and additionally haul ahead of time that quintessence of this normal europe watchmaking. luxury replica designer bags ways of life and additionally haul ahead of time that quintessence of this normal europe watchmaking. many kinds of best quality www.darkweb.to. the best philippplein.to in the world qualified a watchmaker to use decade.